v

Změny v rozvrhu středa 20. 6.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
3.B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
8OA Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Balašová Jitka .. .. Do Gr .. .. .. - - -
Dvořáková Marie ..
Hynek Ivan
Jungmanová Hana ..
Klimentová Hana Do Sm
Kučera Martin .. ..
Pojerová Stanislava -
Skálová Petra .. .. .. Jh .. - - - - -
Šimonová Věra .. Re .. Jg Pp - - -
Štěpničková Marie - Bu Jg - Ko - - -
Veverková Petra - Gr .. Mo Jh .. - - - -
Žufníčková Pavla ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Benešová Dana
4 odpadá ČJL 4.B
6 odpadá ČJL 4.A
Budínová Kateřina
2 supl. (Šč Absc) ČJL 2SA 312 přespočetná hod.
Dobešová Eva
3 supl. (Ba Absc) MAT 3TA (A1) 208 za odpadlou
3 spojeno (Kh Absc) MAT 3TA (N2) 208
6 změna Sma 3.B (3MA2)+
7 změna Sma 3.B (3MA2)+
Dvořáková Marie
5 odpadá Kaj 4.B (A1)
Hamerník Zbyněk
1 změna SIvt 8OA (4IVT)+
2 změna SIvt 8OA (4IVT)+
6 změna SIvt 3.B (3IVT)+
7 změna SIvt 3.B (3IVT)+
Havlíčková Jana
3 odpadá ANJ 4.B (A2)
4 spojeno (Sk Absc) ANJ 5KA (A1) 315
5 spojeno (Ve Absc) ANJ 7SA (A2) 303
Hronková Jana
4 odpadá MAT 8OA
Jungmanová Hana
2 změna SBi 8OA (4BI1)+
3 supl. (Šč Absc) CHE 4KA 218 za odpadlou
4 supl. (Ši Absc) CHE 4KA 306 za odpadlou
4 odpadá BIO 3.B
Kokinová Anna
4 odpadá FRJ 4.A (F)
5 supl. (Šč Absc) ČJL 2SA 309 za odpadlou
5 odpadá FRJ 4.A (F)
Krejčí Gabrielová Jana
2 spojeno (Ve Absc) ANJ 1.B (A1) 215
3 odpadá NEJ 8OA (N)
4 supl. (Ba Absc) ANJ 3.A (A2) 216 za odpadlou
4 odpadá NEJ 4.A (N)
5 odpadá NEJ 4.A (N)
6 odpadá NEJ 8OA (N)
Kykalová Martina
3 odpadá ŠPJ 3.B (Š)
6 změna Kšj 3.B (3Sjk)+
7 změna Kšj 3.B (3Sjk)+
Moravanská Marie
4 spojeno (Ve Absc) NEJ 2.A (A1) 304
4 změna NEJ 2.A (N) 304
5 odpadá NEJ 3.B (N)
Poledníková Marie
5 odpadá ČJL 8OA
6 odpadá MEV 4.B
Prošková Petra
5 supl. (Ši Absc) MAT 1.B 315 za odpadlou
Revinová Hana
2 supl. (Ši Absc) ČJL 3.A 315 za odpadlou
Schröpferová Marie
1 spojeno (Hy Absc) TEV 5KA (Chl)
Smolová Martina
3 odpadá ANJ 8OA (A1)
4 supl. (Kh Absc) ANJ 6SA (N) 209 za odpadlou
6 odpadá ANJ 8OA (A1)
Šimralová Miriam
2 odpadá FYZ 3.B
Škodová Lenka
6 spojeno (Šč Absc) IVT 4KA (M1) 313
Zděradičková Jana
7 změna Kfj 8OA (34Fj)+
8 změna Kfj 8OA (34Fj)+
Změny v rozvrzích tříd
1.A
6 ANJ A2 odpadá (Dv)
1.B
1 BIO odpadá (Žu)
2 ANJ A1 215 spojí Gr (Ve)
5 MAT 315 supluje Pp (Ši)
2.A
4 NEJ A1 304 spojí Mo (Ve)
4 NEJ N 304 změna Mo
6 ANJ A2 odpadá (Ve)
2SA
2 ČJL 312 supluje Bu (Šč)
5 ČJL 309 supluje Ko (Šč)
3.A
2 ČJL 315 supluje Re (Ši)
4 ANJ A2 216 supluje Gr (Ba)
6 Ksp 3KS1 odpadá (Ba)
7 Ksp 3KS1 odpadá (Ba)
3.B
6 Ksp 3KS1 odpadá (Ba)
7 Ksp 3KS1 odpadá (Ba)
1.-10. hod Obecná absence třídy
3TA
3 MAT A1 208 supluje Do (Ba)
3 MAT N2 208 spojí Do (Kh)
4.A
1.-9. hod Obecná absence třídy
4.B
1.-9. hod Obecná absence třídy
4KA
3 CHE 218 supluje Jg (Šč)
4 CHE 306 supluje Jg (Ši)
6 IVT M1 313 spojí (Šč)
5KA
1 TEV Chl spojí (Hy)
4 ANJ A1 315 spojí Jh (Sk)
6SA
4 ANJ N 209 supluje Sm (Kh)
7SA
5 ANJ A2 303 spojí Jh (Ve)
6 Ksp 3KS1 odpadá (Ba)
7 Ksp 3KS1 odpadá (Ba)
8OA
1.-9. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
3.B
Hodina: 1.-10., Učitel: Skálová Petra

Nostrifikace - 13,30h