Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824
v

Změny v rozvrhu středa 12. 12.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
2.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
7SA Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dvořáková Marie .. .. - Kh .. .. - - - -
Havlíčková Jana - - Ve Sk - .. .. - - -
Skrutková Kateřina - - .. .. - - - - -
Smolová Martina - Ve .. Zd Šč .. .. - - -
Šimonová Dominika Nv Nv - Zd Šč - - - - -
Místnosti mimo provoz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
208 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
209 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Balašová Jitka
6 změna Ksp 7SA (3KS2)+
7 změna Ksp 7SA (3KS2)+
Benešová Dana
6 změna Das 7SA (3DAS)+
7 změna Das 7SA (3DAS)+
Budínová Kateřina
1 změna ČJL 1PA 218
2 změna ČJL 1PA 315
Dobešová Eva
6 změna Sma 7SA (3MA2)+
7 změna Sma 7SA (3MA2)+
Hynek Ivan
5 změna BIO 6SA 302
Jungmanová Hana
4 změna BIO 3.A 207
Klimentová Hana
1 změna ČJL 2.B 309
4 spojeno (Dv Absc) NEJ 4KA (A2) 216
4 změna NEJ 4KA (N1) 217
5 změna NEJ 2.B (N) 217
Kokinová Anna
3 odpadá ČJL 2.A
Kučera Martin
3 odpadá Ev 1.A (VV)
4 odpadá Ev 1.A (VV)
5 odpadá DEJ 7SA
Kykalová Martina
1 odpadá ŠPJ 2.A (Š)
6 odpadá ŠPJ 2.A (Š)
Moravanská Marie
2 odpadá NEJ 2.A (N1)
5 odpadá NEJ 2.A (N1)
Novák Ondřej
1 spojeno (Šd Absc) TEV 4KA (Dív)
2 spojeno (Šd Absc) TEV 4KA (Dív)
6 změna TEV 1.A (H1AB)+
7 změna TEV 1.A (H1AB)+
Pojerová Stanislava
4 odpadá BIO 7SA
Poledníková Marie
2 odpadá ČJL 7SA
Sedláková Lenka
4 odpadá BIO 2.A
Schröpferová Marie
1 odpadá ZMP 7SA
2 odpadá ZMP 1.A
Skálová Petra
3 odpadá ANJ 7SA (A2)
4 spojeno (Jh Absc) ANJ 6SA (A2) 306
Štěpničková Marie
1 odpadá MAT 1.A
3 změna MAT 1PA 309
5 spojeno (Sm Absc) MAT 1PA (A2) 218
5 supl. (Šd Absc) MAT 1PA (A1) 218 za odpadlou
6 změna MAT 1PA 315
Veverková Petra
2 spojeno (Sm Absc) ANJ 2.B (A2) 215
3 spojeno (Jh Absc) ANJ 8OA (A1) 215
Zděradičková Jana
3 změna DEJ 4KA 216
4 supl. (Sm Absc) DEJ 1.B (A1) 302 za odpadlou
4 spojeno (Šd Absc) DEJ 1.B (A2) 302
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1.-10. hod Obecná absence třídy
1.B
4 DEJ A1 302 supluje Zd (Sm)
4 DEJ A2 302 spojí Zd (Šd)
1PA
1 ČJL 218 změna Bu
2 ČJL 315 změna Bu
3 MAT 309 změna Šč
5 MAT A2 218 spojí Šč (Sm)
5 MAT A1 218 supluje Šč (Šd)
6 MAT 315 změna Šč
2.A
1.-10. hod Obecná absence třídy
2.B
1 ČJL 309 změna Kh
2 ANJ A2 215 spojí Ve (Sm)
5 NEJ N 217 změna Kh
3.A
4 BIO 207 změna Jg
6 Kaj 3A1 odpadá (Sm)
7 Kaj 3A1 odpadá (Sm)
3.B
6 Kaj 3A1 odpadá (Sm)
7 Kaj 3A1 odpadá (Sm)
4KA
1 TEV Dív spojí Nv (Šd)
2 TEV Dív spojí Nv (Šd)
3 DEJ 216 změna Zd
4 NEJ A2 216 spojí Kh (Dv)
4 NEJ N1 217 změna Kh
6SA
4 ANJ A2 306 spojí Sk (Jh)
5 BIO 302 změna Hy
7SA
6 Kaj 3A1 odpadá (Sm)
7 Kaj 3A1 odpadá (Sm)
1.-10. hod Obecná absence třídy
8OA
3 ANJ A1 215 spojí Ve (Jh)
Pedagogický dohled u třídy:
1.A
Hodina: 1.-10., Učitel: Havlíčková Jana
2.A
Hodina: 1.-10., Učitel: Dvořáková Marie
7SA
Hodina: 1.-10., Učitel: Smolová Martina

Anglické divadlo - 1A, 2A, SPT - Sm, Dv, Jh

Bazar pro Ganeshe - Šd - 208,209

Nostrifikace - 13,30h